Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 23:21:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2011 18:15:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
V tomto topicu by sme sa mohli zaoberať sacredom 1 aké boli vaše začiatky, ako ste vnímali celu hru kde ste sa až dostali, čo všetko ste nazbierali a veľa ďalšieho.

Moje spomienky na sacred 1 sú dosť chabé pretože som bol v tedy malé decko, ale predsa len si voľa čo pamätám (žiaľ iba to ako hral môj brat) stále sa mi hlavne vybavuje Wood elfka a ako to efektnými kombami zabíjal už na diaľku (v tedy sa mi to neuveriteľne páčilo lebo keď v tedy vyšla nejaká hra tohoto žánru po 1 roku herného hladu a smädu tak to bolo ozaj niečo)
Vybavujú sa mi tiež boje s korytnačkami a s jedným bossom ale už neviem ako presne vyzerá (asi vyprášime staré dvd)

Naozaj v tej dobe si bol hrou úplne nadšený (neviem čím to bolo ale skoro každá bola geniálna) dnes vychádzajú 10 takých ročne (so skvelou grafikou) ale kde je ten element ktorý hráča prinúti presedieť pri tej hre aj celý deň, kde je ten element keď si hráč povie Páááni tak toto je naozaj niečo čo prekročilo moje očakávania.
Je to asi tým že v tej dobe nebolo "čo" prekračovať hry ešte neboli tak rozvinuté ako teraz teraz už není čo nové objavovať už je to stereotyp (v ktorom sa pracuje iba na príbehu a grafike).

Ale toto zase som sa rozpísal navyše OT, ale tak nikto tu nechodí dúfam že to nevadí.

Tak hurá do diskusie

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 25. dub 2011 15:24:31 
Offline
 Profil

Registrován: stř 26. led 2011 22:55:53
Příspěvky: 22
Ja na Sacred vzpomínám rád, a rád se kněmu vracím. Sacred mne tenkrát velice a zaujalo a to za Gladiátora u kterého sem nejvíce používal 2 Flamandrovy sekery to byla komba . Jelikož mi nejede patch 2.43 u Sacred2 občas si Sacred ještě zahrejem s kámošem po lanu.

_________________
Hraji na patchi 2.43


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: ned 05. čer 2011 13:26:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Ale veď po LANU už by to tiež nemalo ísť či to ešte ide?

A tu už som našiel video (až ma tak zahreje pri srdi keď to vidím a spomeniem si ako sme to najprv hrávali)
http://www.youtube.com/watch?v=_egqAA9l ... re=related
Inač nerozumiem prečo sa ľuďom páči sacred 1 a sacred 2 nie veď to je úplne rovnaké iba grafika je v 2jke lepšia. Takže žeby to bolo tou grafikou?

Mne sa v dvojke zdajú aj slabšie súboje sú stereotypné. V jedničke je to to isté ale napriek tomu ma nejakou bavia ťahalo ma to k tomu vyžíval som sa v bojoch. Čím to je neviete?

A ešte jedna otázka chcel som si teraz nainštalovať sacred 1 hodím tam DVD čakám, čakám a nič nechce mi vôbec načítať DVD neviete čím to môže byť?
Pritom keď som to z toho DVD asi pred 1,5 rokom inštaloval tak to išlo dobre.

Edit: :shock: :shock: :shock: :shock: tttttotttottottotot toto čooo jj jee? http://www.youtube.com/watch?v=5adja03W ... re=related parádny boss na takého som nenarazil

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: ned 05. čer 2011 20:34:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
proč ti to nejde to nwm... ale ten boss je tuším na konci hry sacred :D a navíc tychle sakkarov je v underworludo moc moc moc su hrozně slabí.... pamatujem sa ako sem je rozbíjel během několika sekund :D

Inak na to viedu s JEDI Seraf... NOOB PLAYER !!!!!!!!!


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: ned 05. čer 2011 21:21:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Ja vím že to je NOOB player (je to taky na začátku hry) jsem dal jenom proto lebo ta muzika celkom pasuje, a proto lebo postavy na lvl 120 a viac už dávaju všetko na 2,3 rany a tým všetko myslím DOSLOVA všetko.

Príklad Vampire LVL 216 UPOZORŇUJEM 1:18 , 1:19 minuta ta kuša to má akože čo znamenať paru ran a hlavný boss K.o.

Sackarov mlátil behom několika sekund to myslíš hráčov, alebo mobov?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 1:25:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Vampire byla hodne silna.... ale oni aj setci... netezsi byla serafa uprimne, tam je tezke udelat silny build ... v sacred 1

Inac myslim akoze hrac rozjebe sakarov za par sekund.... ja jich treba daval za 3 sec s lesni elfkou vsechny ... trnovy ker regen 1 sec som jim to dal 2-3x nez ich to projede tak to da 2x dmg a pak jeste otrava ktera dava stejne dmg jako je to zakladne, jedu neodola zadny nepritel je moc silny, napriklad drak... tam som si stoupl a daval trnovy ker ... po 10 zasazich uz byl jasne dead.... mega silna otrava + dmg z kere...

bojovy mag byl tiez moc silny s meteority, dark elf ta past... demonka kotouc... gladiator ujebe kazdeho vampire premena, jen ta seraf to ma dost takze ale da sa udelat hodne dobra ked si PRO, lesni elfka je pak myslim skoro naj :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 5:10:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Krásnej sloh :)
To jo lesní elfka sa mne tiež páčila brácho ju hral ako prvú a tak som si povedal že ju tiež skúsim (bo to tam s ňou dával až moc rýchlo).

Inač jedného sakaranského démona ešte pochopím ale toto nechápem odkiaľ ich tam toľko vzala :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=EhJI2snr ... re=related od 3:10

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 14:25:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
:D To fakt nevis ? :D ? to je v underworldu normalne tam sou na nekolika mistech v takovem poctu... tam sem se vyradil opravdu na sakkarech jsem stravil stovky hodin :D s mnoha postavami :) BEST .... :) jojooo sacred 1, sacred 2 se s tim nemuze rovnat


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 16:41:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
No tak to nevím v tej lokaci som vôbec nebol (možno som ani nehral underworld :D )
A tomu ver že sacred 2 sa s tým nemôže porovnávať tam není ani jedna taká lokácia.

A ako sa tam expí? (do koľko lvl a tak)

Kruci, kruci, kruci, náááál, teraz už len zohnať 17" monitor s rozlíšením 1024x7680 (lebo s mojou 1680x1050 by to hrať moc nešlo)
Nevieš o niečom čo by zväčšilo rozlíšenie tej hry?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Poďme si zaspomínať na staré časy
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 17:41:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
to nwm.... to sem nikdy nepouzival a moc moc moc dlouho som to nehral... a asi uz nebudu, jen vzpominat :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz