Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 8:34:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Anketa
PříspěvekNapsal: pát 20. led 2012 22:00:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Udělám menší anketku, která mě pokud možno co nejvíce znemožní :D

BTW... kdo zvolí první možnost je looser :D


Naposledy upravil McMatejovsky dne sob 21. led 2012 17:50:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: pát 20. led 2012 23:48:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
Citace:
Odeslaný formulář je neplatný. Zkuste jej odeslat znovu.

si zablokoval negativne odpovede? :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 0:05:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
me to dela to samy xD

je to nastaveny dobře, zřejmě z nějakýho důvodu nejde hlasovat v anketách :D

Ať už skusím udělat jakoukoliv anketu, hlásí mi to stejnou blbost... tak co je proboha špatně ? :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 1:14:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
ale na jedno si prisiel sam, ze si nahovno moderator :lol: (sorry, neber to vazne, len si ta doberam :D )


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 3:39:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
však ja si dobiram sam sebe :D je to sranda proto jsem udelal tu anketu, chtel jsem vedet jak dalece me chcete ponizit :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 13:42:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 22. led 2011 19:02:43
Příspěvky: 37
McMatejovsky píše:
však ja si dobiram sam sebe :D je to sranda proto jsem udelal tu anketu, chtel jsem vedet jak dalece me chcete ponizit :D


Po delší době jsem se dostal opět na fórum, na které jsem díky práci neměl tolik času. Když to řeknu hodně mírně, tak takový bordel, jsem tu snad ani nečekal. Možná si pleteš pojem MODERATOR a SPAMMER.
Já už tě na toto upozorňoval jednou (i Psychopata).
Takže jsem ti právě odebral moderátorské práva a do doby, než se objeví někdo schopnější, který to bude brát vážně, se o fórum budu starat sám, což víceméně dělám pořád.

Jakmile dokončím zkoušky, tak fórum projdu a vymažu ty "spammy", které jste tady rozseli viz. Dryáda apod.
Je mi líto, ale řád a určité pravidla musí být všude. Fórum není CHAT.

Všiml jsem si, že nejsem jediný, kdo si všiml, že tu není něco OK. Takže toto je 2. a poslední varování. Příště udělím ban.

P.S. Toto platí i pro tebe Psychopate.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 13:51:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Okej, přesně jsem čekal až sem přijdeš a předvedeš další výbuch...

Mno, popravdě tohle fórum už dlouho... vlastně od začátku neslouží příliš jako zdroj informací a kdybych tu nepsal já, nebylo by tu vůbec nic... nicméně jsem si tu utratil hodně času mazáním spamů od botů a podobně...

Alespoň jsem se to tu snažil udržet nějak živý, protože fórum dle mého názoru neslouží k tomu aby zde byli 3 topicy... jo, kdyby tu bylo hodně lidí, kteří by se tu aktivně objevovali, tak by to bylo něco jiného. To ale nehrozí...

Nakonec ti ale musím poděkovat, aspoň už nemusím mít špatný pocit z těch spambotů, kteří si tu dělají co chtějí, protože jim nikdo není schopný v tom zabránit. Další spam ode mě nečekej, pokud mi chceš dát ban, rovnou mi ho dej. V zásadě s ukončím "rádoby povinností" tu s vámi taktéž končím, užij si fórum s třemi lidmi, snad tu nebude moc velký bordel...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 14:31:10 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 22. led 2011 19:02:43
Příspěvky: 37
Není důvod předvádět "výbuch". To, že je fórum mrtvé je známý, smutný fakt a rozhodně ho neoživí příspěvky typu - sakryš; :D; apod. Toto si opravdu pleteš s chatem. A tím, že to tu budou oživovat 2 lidé těmito příspěvky se to opravdu nezlepší, právě naopak. Myslím, že právě v tomto případě platí, že méně je někdy více. Bohužel ohledně Sacred 2 je mrtvo a o S3 zatím není žádná kloudná informace. To je holý fakt.

Jinak já vám o vašem psaní říkal už několik měsíců zpátky. Jako radu. To, že na ni Psychopat ani nereagoval, je věc druhá.

Za to mazání popř. banování jsem ti samozřejmě vděčný, ale problém je s oným sklouznutím právě k tomu "spamu". Já nedávám ban nikomu, kromě spammerů a botů. Takže ho nechci dát ani tobě, je to pouze poukázání na část z pravidel fóra, která následuje po 2. varování. Nic víc nic míň. A platí pro všechny :)

Rozhodně toto nemáš brát, i když asi bereš, osobně.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 16:44:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Ahoj tragede.
No tak ja o tvým upomenutí vím (romantické sračky), nereagoval jsme na to ale dával jsem si bacha.
MC som napísal že či to má nejaký význam tu zakladať takéto od veci topicy (a správy)
řekl že vždyť to nevadí stejnak je to forum mrtvé tak ho alespoň trochu oživím (sorry MC že donášam)

A já jsem se nakonec k němu přidal.
Tímto se omlouvám.

A ješte jedna vec, pro oba: Ano je pravda že zatím není o sacred 3 žadnej zmínky, ale co se stane když výjdou první informace, a nějakej člověk si taky bude chtí o 3jce zistit nejaký informace a najde tu takovejhle bordel.

Ale MC založil taky pár poctivejch topicu (jako jeho seraphim) je opravdu Nice

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Anketa
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 16:53:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
McMatejovsky píše:
Okej, přesně jsem čekal až sem přijdeš a předvedeš další výbuch...

Mno, popravdě tohle fórum už dlouho... vlastně od začátku neslouží příliš jako zdroj informací a kdybych tu nepsal já, nebylo by tu vůbec nic... nicméně jsem si tu utratil hodně času mazáním spamů od botů a podobně...

Alespoň jsem se to tu snažil udržet nějak živý, protože fórum dle mého názoru neslouží k tomu aby zde byli 3 topicy... jo, kdyby tu bylo hodně lidí, kteří by se tu aktivně objevovali, tak by to bylo něco jiného. To ale nehrozí...

Nakonec ti ale musím poděkovat, aspoň už nemusím mít špatný pocit z těch spambotů, kteří si tu dělají co chtějí, protože jim nikdo není schopný v tom zabránit. Další spam ode mě nečekej, pokud mi chceš dát ban, rovnou mi ho dej. V zásadě s ukončím "rádoby povinností" tu s vámi taktéž končím, užij si fórum s třemi lidmi, snad tu nebude moc velký bordel...


Mc-ku tohle trochu nechápu: "protože fórum dle mého názoru neslouží k tomu aby zde byli 3 topicy"

No a i kdyby zde byli 3 topicy? Vždyť práve když tu nikdo nechodí komu muže vadit že jsou tu 3 topicy?
Ano je tu živo, ale malo by to tu bejt živý od a pre sacred.
Forum ktorý je vyhradený pre Sacred tak by sa v ňom mali dodržiavať rozhovory iba o sacrede. A forum ktorý je vyhradený pre hocijaký pokec tam sa može písať o čom chce. A tieto dva pojmy si mýliš. A ja som sa k tebe pridal (možná proto aby jsem mněl hodně odeslaných správ). A pro ten učel (myslím si) jsi vytvořil topic počítaní od 1 po 1000

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz