Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 10:46:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 15:44:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
zdravim :D
zacal som hrat sacred 2, a po skusenostiach z jednotky som sa rozhodol prave pre seraphinku
mohol by niekto (najskor Mcm :D ) napisat build na battle serafu - ake skilly pouzivat, ake vylepsenia vyberat a preco, dalej ake vlastnosti maxovat, ake dovednosti vyberat a ktore maxovat najskor
na ake staty sa sustredit, pouzivat 2h zbrane alebo 1h + stit/dual wield, a preco :D
+ nejake tipy a triky, mozno videa
btw, asi by bolo najlepsie, keby bol napisany cely build (nebolo by zle, keby hraci hodili na forum svoje buildy, ku roznim postavam, vyrazne by to zvysilo uroven fora a aj jeho navstevovanost ;) )
diki


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 23:07:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Oh My God... můj build na serafim jsem tu už někde psal... Bohužel by bylo příliš náročné to psát znovu, navíc jsem tu hru nehrál tak dlouho, že si polovinu skillu ani nepamatuju

Každopádně pro battle serafim je základem vybrat si tyhle skilly...

Dovednost pro nějaký typ zbraně - meče, dlouhé zbraně, nebo dvě zbraně... zde jsou asi nejsilnější dvě zbraně, rozhodně ale nekombinuj dvě zbraně s dovedností mečů... bonusy se nesčítají... pokud ale chceš jet můj build http://www.forum.sacred-city.cz/viewtopic.php?f=10&t=13

Zde bych ale být tebou možná nevolil vylepšené vnímání... není potřeba úplně, ačkoli tedy šanci na nalezení zvyšuje dost, dá se to hrát i bez toho, ale pokud bys to dokázal uhrát jako já, tak si ten skill vem...

No dále je to myslím celkem jasné, nevím jistě jak bych měl rozepisovat nějaký build... mě to přišlo celkem jasné samo od sebe :D... snad ti povím jen to, abys rozhodně investoval do posílení - bojový postoj, a pokud si zvolíš dvě zbraně, tak do skillu - bídné údery ( pokud se chystáš tento skill pozdějí používat na tygrovi, bude k ničemu - je výhodný jen když jseš na nohou )

Jak v tom topicu píši, smlouvání ti dovoluje sehnat si neomezené množství all skill ringů - jejich bonus se zvyšuje v závislosti na obtížnosti kde je kupuješ a proč jsem to volil je tam také popsáno. Ale myslím, že je to především na tobě... nemůžu ti říct přesně co máš udělat... doporučuji udělat pár lvlů a pak se podle nasbíraných zkušeností rozhodnout co za dovednosti volit... nebo spíše dát si hru na nečisto a zkoušet co ti vyhovuje aslespoň nějakou dobu a když se ti něco nebude zdát, tak si udělat novou postavu a jít natvrdo, možná pak vytvoříš postavu podobných možností jako jsem měl já. Tady ej video co z té postavy vzniklo a jak si poradila na niobu http://sacred-city.cz/?e=s2/download/fanvidea

PS: pokud hraješ s datadiskem, tak je ti smlouvání naprd, tam už se allskill ringy neobjevují... Mám tušení proč :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 0:16:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
ok :D btw na tomto fore je celkom dost veci, len je tu dost bordel :D
chapem tvoj build a mam par otazok
//staty
sypat vsetko do obratnosti(utok, obrana a na jednotke davalo bonus dmg so sablami) alebo do sily (cisty dmg a pouzivat mece/sekery)?
//dovednosti
koncentrace - zobrat/nezobrat?
mece - preco sa to vraj nevyplati?
//ability
archandeluv hnev - oplati sa do toho investova, vylepsit to a plosnit s tym moby?
//zbrane - co mozes obporucit a ake skilly s tymi to zranami pouzivat?
1h mec sabla + stit?
2h na jednotke sa pouzivala halapartna :P a bolo to cool
dual wield 2 sable/mece

pokial by si bol taky laskavy a poradil co sa oplati zobrat :D , nakolko ta povazujem za skill hraca ;)

//edit: som dopozeral to video, no klobuk dolu :o tak som to ownil na jednotke snad jedina za battle maga :D
to mas livesteal, alebo ta ti bossovia ani netrafili? :)
btw hrajem bez datadisku patch 243, kupil som origo v hypernove za 6€ :lol:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 0:28:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
staty - vse davaj do sily...

dovednosti - koncentrace se ti vyplati jen pokud chces pouzivat vice posileni ( buffy ) ty ale zvysuji regeneraci skillu a u battle serafky zadny jiny buff nepotrebujes, takze bych si to nebral a pouzival jen bojový postoj ( buff )

mece - ked si zvolis dve zbrane ( to je nejlepsi za battle serafku ) tak se ti bdue pocitat jen bonus k utoku a rychlosti utoku ze skillu na pouzivanie dvou zbrani, dovednsot mece ti bonusy neprida, ale pokud chces mit i specialni bonusy samotnych zbrani, ktere su zavisle na dovednsoti meče, tak ti to muze pomoci, popripade, kedze by si volil podobny build ako ja, tak tie boneslicery pridavaju zajimave bonusy, ked je mas dva a pouzivas i dovednost mece ( s jinymy zbranemi nez boneslciery a buildem ktery jsem popsal v tom starem topiku to nema smysl... )

archandeluv hnev je silny spell, ale to zase nema vyznam ked sa nenaucis dalsie dve dovednosti na vylepseni skillov vazene technologie

zbrane -to je vazne na tobe, vyber si svoji kombinaci tady ti nemuzu nic poradit...

pokud zvolis dual wield, tak je jedno co pouzivas... ty sable nebo mece, to je jedno....

halapartny su cool, ale ver ze na platine a niobu s tim davat nebudes, ale tam se mozna ani nedostanes.... takze je to jedno :D

EDIT : nemal som zadny lifesteal, ale mal som mistrovstvi konstituce, takze som mal full hp regen i v boji... navic me nepritel trefi 1x za 30 ran... :D :D :D, ked som mal vsechny dovednosti na 300 :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 13:26:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
a este jedna vec, pri biednych uderoch dat specializaciu sanca na dvojite udery (sanca 20%) alebo zvysenie dmgu (zvysenie o 16,7%)
a u bojoveho postoja znizenie cds (cca 6-9%) alebo dodge(20%)

biedne udery je lepsi to dmg rozhodne ! ...

bojovy postoj daj snizeni cds lebo dodge funguje jen proti nepratelm se zbranemi a neprijde mi to tak dulezite... dulezite je pak u bojoveho postoje predevsim sance na zablokovani !


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 17:20:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
mates píše:
biedne udery je lepsi to dmg rozhodne ! ...

bojovy postoj daj snizeni cds lebo dodge funguje jen proti nepratelm se zbranemi a neprijde mi to tak dulezite... dulezite je pak u bojoveho postoje predevsim sance na zablokovani !

pocuj mcm needituj mi prisevky, lebo vizeram ako by som trpel samomluvov :D
btw spravil som novy char a dan nan dual wield a wow :D dmg jak svina a slusny attack speed, dam bidne udery a all dead :D
len mam celkom vysoky cd na bidnych uderoch (12s), chce to bud namakat armor lore alebo ziskat itemy zo statom sanca na polovicny regen a bude to masaker
btw ako na sacred 2 ziskam lifesteal? (na jednotke sa to riesilo cez upirske runy), ale mam taky pocit ze mi ho ani netreba :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 20:13:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Presne tak žiadny lifesteal nepotrebuješ tady jse to hrá tak že buď se te nikdo ani nedotne nebo jsi na 1, 2 rány K.O. (aj keď lifesteal existuje v podobe dryadských run žiaľ už neviem presne aký tip runy to je)

Ale ak si ju hodíš do brnenia alebo zbrane výsledný efekt vyzerá pekne (červené pokrivené čiary ktoré sa rôzne tvarujú)
Potom existuje ešte Combat art regeneration (to sú zase modré čiary a keď to spojíš do kopy s lifesteal je to krásne)

Combat art regeneration funguje tak, že za každý zásah do nepriateľa sa ti z regenerácie komba odpočíta ten čas ktorý máš v tom bonuse (napríklad prsteň -1,2 sekundy combat art regeneration)

Príklad z hry Regeneráciu Bídnych úderu budeš mať na 12 sekunde. Keď prídeš ku nepriateľovi a zautočiš naňho biednym úderom (ktorý nie je až tak biedny ako jeho názov) tak za každá jeden uder ktorý serafka v tom combe spraví sa ti regenerácia zníži o 1,2 sekundy

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Psychopat dne pon 16. led 2012 21:21:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 21:02:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
nevie niekto ake runy pridavaju efekt combat art regeneration? :D :roll:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 21:20:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Z pamäti ti to nepoviem, a tento týždeň tiež nie lebo hrať nebudem (nemôžem). Cez víkend očakávaj odpoveď.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Battle Seraf build
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 21:22:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
ok tesim sa :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz