Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je čtv 25. dub 2024 22:18:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: pát 07. říj 2011 12:04:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Tak jsem si nakonec před již nějakou dobou nainstaloval datadisk Ice & Blood.

Musím přiznat, že zde došlo k pár příjemným změnám, spolu s community patchem pak hra byla ještě lepší.
Nějaké nové úkoly, nové dropy a sety, pár změn v kouzlech atd... nové oblasti však za moc nestály, nebyli mi vůbec sympatické, tedy až na pár nových bossů, questů, a zajímavých zákoutí. Ze všeho nejvíce mě na hře zaujal asi Narmul ( Fénix v ledové oblasti ), který dokázal zavařit, pokud ste nepozorní třeba jen chvíli.

Pokud jde ale o celkové zhodnocení hry, tak musím říct, že vydávat to za "datadisk" je ostuda, podle mě titul "Ice & Blood" nemá a nikdy neměl nárok na cenu, za kterou byl vydáván v obchodech, je to jen nepatrné vylepšení hry, které mělo být už součástí základní hry - a to bez debat... díky bohu, že jsem si hru stáhl.

Navzdory tomu všemu, mne hra dokázala na chvíli zabavit, dokonce jsem vyzkoušel i slavného dračího mága, který je úplně mimo a do hry pomalu ani nezapadá, skráceně jsem ho přestal hrát po hodince a půl, kdy jsem se pak rozhodl hru prozkoumat za dryádu.

Po vypnutí hry, přičemž už žádné "další hraní" nenastane a asi i brzy uvolním místo na svém disku mne napadla jediná věc. Opravdu tahle "hra" stojí za hodiny, dny, týdny a měsíce vynaloženého času na překlad ? Je to jen můj názor, ale dle mého názoru to za to nestojí. Je ale vaše věc, pokud hru chcete přeložit budiž, musím ale pochybovat o tom, jak velké množství hráčů si ji nakonec užije. Myslím, že je kolem této hry už příliš mrtvo. Každopádně ale přeji hodně štěstí.

To je vše, díky za vaši trpělivost při čtení této unavující výpovědi :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: ned 23. říj 2011 9:37:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Po 1dni 18hodinách a 8minutách hry za shadow wariora a o trošku víc za high elfku, jsme celý sacred 2 dal do háje (nejen datadisk), A konečne voľných aspoň 20gb.

Skonštatovanie: Hra vydrží na MAXIMALNE 1 týždeň. Nechcel som si pripustitť že by ta hra bola monotónna, ale ona naozaj je z počiatku vás uchváti super grafikou ale to je všetko NIČ viac.

NEHRAŤ, NEKUPOVAŤ.
Ak si to zahráte a koupite, z hraní se vyklube sklamání proč jsem do toho dal tolik času. A zo zakupenia hry se vyklube agrese proč jsme to ja vlastne kupoval, proč jsem vyhodil tolik pěnez.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: ned 23. říj 2011 12:07:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Přesně tak, na druhou stranu musím uznat, že jsem se základní hrou nahrál na uzavřeném servru spousty hodin... ale jak přišel datadisk... nemůžu si pomoct, ten mě zklamal absolutně...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 6:43:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Inač MC-ku v datadisku sa ALL SKILL ringy nachádzaju teď jsem našel ring s názvem THE SECOND RING a dáva +6 all skill. Čiže ich v datadisku určite bude viac.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 12:50:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
psychopate, ten ring co si našel je setový prsten, ke kterem je jeste 1 prsten a mozna i snad jeste nejaky j 1 item ted nevim presne najdi si to na sacredwiki...

je to vyjimka, bohuzel tento ring se da najit jen jako soucast epickeho office questu. Nevím jestli v datadisku pada i z priser... mozna to tak udelali v CM patchi... kazdopadne abys moh hrat all skill postavu musel by sis tyhle ringy kopirovat, ale v zhledem k tomu ze maji maly bonus k all skillu tak by z tebe zadnej zazrak nebyl...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 16:10:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Ale napísal si že žiande all skil ringi v datadisku nie su čiže, určite budu aj iné all skill ringy okrem tohoto.
A ak by aj neboli aký je problém spraviť ten quest viac krát za sebou

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 16:53:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
mcku takze ty opovrhujes datadiskom preto, lebo tam niesu allskill ringy? a nemozes byt tak lahko op? :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 18:11:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
On ti nepoviem prečo ním opovrhuje (ale tie ringy sú jedna z vecí)
Opovrhuje ním, nevie prečo prostě mu nesedí.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Rozehráno, skončeno
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 19:14:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
tak bacha... ja som nepovedal ze tam nejsu all skill ringy, to sa vratte a podivajte... pisal som ze nejsu v obchodech preto nema smysl davat si dovednost smlouvani

a neni pravda ze opovrhuji datadiskem... ja vubec neopovrhuji, jen rikam ze ta hra mi uz nema co nabidnout...


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz