Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 23:41:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o nich
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 21:11:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
V tomto topicu sa môžete venovať tomu ktoré sú podla vás najlepšie postavy, najhratelnejšie, ktoré prinášajú najväčšiu výzvu (tou najväčšou výzvou mam na mysli ten fakt že hrať za tu určitú postavu nebude až také jednoduché)

Tak mňa oslovili zatiaľ iba 3 postavy ktoré vám ďalej popíšem a odpoviem na otázku prečo.

Ako prvá ma zaujala dryáda prečo: Jej expiace vlastnosti sú úžasné (s jedovatou nákazou ste na lvl 140 za chvíľku).
Hra za ňu je aj výzva stačí aby vás obkolesilo zopár nepriateľov a máte o problémy postarané (na druhej strane sa hra po aktivovaný prastarej kory stáva celkom ľahkou, ale regenerácia CA sa vám zase predlžuje takže je iba na vás čo si vyberiete výzvu alebo killingspree)

Vznešená elfka: Hra za ňu je extrémnou výzvou je jedno koľko máte obrany (u mňa 47k s kryštálovou kožou) necháte sa príliš oblizovať obludami ste mrtvý behom 2,3,4 sekúnd väčšinou ani nezaregistrujete že vám ide dole Hp
Kúzla Zápalná sprcha, Zurivý nimbus a posílenie veľké oživenie sú podľa mňa jedine dobré kúzla, a teleport by mohol mať väčší dosah. (zápalná sprcha na bosov a šampiónov, Zurivy nimbus dobrý plošák proti viac nepriateľom a veľké oživenie na zníženie regeneračného postihu CA)
Ja mám osobne tieto parametry. zápalná sprcha 19 meteorov regenerácia 1,9 sekundy a to už je potom niečo Boss ide dole ako nič (ale aj moje Hp:)
Tu by som vás žiadal o pomoc ako útočiť tak aby ste čo najlepšie a najrýchlejšie zabíjali ale neboli zabitý, nejakú výbavu (hlavne aké prstene by ste odporučili)

A nakoniec Serafim: Tu iba toľko ABSOLUTLE INVICIBLE. Ja som sa zameral na build uctihodný valečník a to preto lebo sa mi zdal efektívnejší a rýchlejší (k rýchlosti neskor) ako iné.
Stačí vám namaxovať bojový postoj (aspoň tak 200,300run) a ste prakticky neporaziteľný (ochrana energia načo? netreba zbytočne dáva postih na regeneráciu CA)
Hra za ňu nie je skoro žiadna výzva (možno zo začiatku)
Ja mám tieto parametry kladivo ducha (na bossov) naučených 25run úroveň 108,4 Biedne údery (hlavný bojový skill 12 run úroveň 103,8
Zvýšená čilost run 168 uroveň 138+
dovednosti: zamneření vážené technológie, tradice vážené technologie, zamneření uctihodný válečník, rychlost všetko aspoň na uroveň 75,85
Prečo to tu píšem z vyšie zmieňovaného dôvodu RYCHLOSŤ. Ak máte serafu a na nej utočnu rýchlosť 150 (viac nejde) a stále sa vám zdá že seká pomaly tak potom tento tip by mal byť pre vás.

Pokiaľ splňujete vyšie uvedené dovednosti (skilly môžete mať a hocijakej úrovni) tak môžeme ísť na to.

Aktivujte si posilnenie BFG hodte si niekde zastrieľať na príšery a pošlite ich na druhý brech Styxu, keď BFGčkom zabijete tak 4,8 nepriateľov aktivujte (ja to volám aura) zvýšená čilost a hodte si znova zastrieľať pričom to kombinujte s normálnym strieľaním a strieľaním pomocou biednych úderov, keď ich dáte dole zase aspoň osem tak si prehodte zbrane z BFGčka na normálne ostré čepele (ALE BFG POSILNENIE NERUŠTE!!!!!!) pričom keď pôjdete rozsekávať nepriateľov majte aktivovanú auru zvýšená čilost.
Teraz ste sa premenili na TERMINATORA (a to doslova) všetko čo k vám príde ľahne k zemi vaša útočná rýchlosť bude väčšia aj keď ste pred tým mali útočnú rýchlosť 150 percent (neviem či na tento fígel potrebujete mať pred tým ako ho uskutočníte útočnú rýchlosť 150 percent) Budete aj vidieť že útočíte rýchlejšie.
Aby ste dávali aj veľké hordy nepriateľov tak vám k tomu treba aj nejakú adekvátnu zbraň a to aspoň na úrovni 200, 250 dmg
Táto postava je navyše dosť sexy a tie jej perute achhh no nádhera.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: stř 16. úno 2011 23:37:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Já jsem se zaměřil na Serafim, ostatně není podle mě úplně nejsnažší, trvám na tom, že nejlephčí je stínový válečník a chrámový strážce, stačí jen vědět jak na to... stínový válečník je díky svému posílení na odrážení útoků nezasažitelný a při použití i druhého posílení chmurné houževnatosti máte tolik života, že i když vás náhodou někdo zasháhne tak je to na nic...

Pokud jde o chrámového strážce, jeho výhoda spočívá v tom, že k sobě své nepřátele v podstatě ani nepustí díky svým totálně nevyváženým spelům... ovšem na niobu jsem ho nehrál...

A teď k Serafce... Serafim vyniká svým opravdu excelentně vymakaným buffem Bojový postoj ( teď něco přes 600 run )... tento skill vám s modifikací na zvýšení poškození, odrážení útoků zblízka a šancí na úhyb útokům vedenými zbraní dává praktickou nezasažitelnost... to vše je podpořené extrémním bonusem do DMG, obranou a útošnou hodnotou a tudíž je vás skoro nemožné zásáhnou a naopak je též prakticky nemožné vyhnout se vaším útokům...

Používám dvě čepele a po odvedení hodně velkého kusu práce na uzavřeném netu jsem si vybral styl All skill Serafim...

Ve zkratce postava staví svoje možnosti boje na obchodování a vylepšeném vnímání, které masivně zvyšeuje šanci na zvláštní předměty... Obchodování využívám k nakupování prstenů a amluletů s bonusem ke všem dovednostem, teď na niobu koupím v poho 9-10 All skill ring nebo amulet, ty pak zakovám kde se dá a momentálně moje postava dosáhla +167 ke všem dovednostem jako bonus, což mi zaručuje absolutně stabilní postavu...

Jako skilly :

1. Vylepšené vnímání - obrovský bonus na zvláštní předměty
2. Smlouvání - nákup all skill ringů a amuletů
3. Dvě zbraně - nejefktivnější způsob boje s velkým poškozením a atack speed
4. Taktika - Obrovský bonus k poškození a kritickým úderům
5. Rychlost - Bonus k obraně a útoku a to obrovský... momentálně mám rychlsot pohybu na amx... zvířata se neoplatí...
6. Zaměření úctyhodný válečník - obrovské snížení regenerace a větší LVL kouzel
7. Zbroj - Zvýšení zbroje a to amsivní, též snížení regenrace...
8. Odolnost - Celkem užitečný bonus ke zbroji, také snižuje základní poškození nepřátel, pro mne užitečná dovednost
9. Konstituce - Velký bonus k HP navíc v boji nemám sníženou regenraci zdraví...
10. Meče - Možná se teď ptáte, na co sjem si proboha vybral tuto dovednost... vybral jsem si ji proto, že při tak obrovském bonusu ke všem dovednostem, má i bonusy k ofenzivním, mi bude tato dovednost mmaximálně zvyšovat bonusy z mečů, tedy Boneslicerů - Kráječ kostí... používám dva a skutečností je, že je to pro mne asi vůbec nejvýhodnější zbraň, jakou mohu při tomto buildu použivat... každým druhým úderem ignoruji zbroj nepřítele, navíc mám vysokou šanci na poloviční regeneraci kouzel a velký bonus k ofenzivním dovednostem, v mém případě 2x... bonusy z těchto zbraní se sčítají a každý útok má stejnou šanci například na ignorování zbroje, což je při dvou zbraních dost dobré...

Dále potřeba podotknout, že mám neuvěřitelné kritické údery a dvojité zásahy... prakticky nepřetržitě používám bídné údery a zničím tka každého téměeř okamžitě ( i na niobu )

To vše je podpořenou jak jsem již říkal +167 All skill bonusem a tudíž mi stačí dosáhnout mistrovství ve všech dovednostech a budu jsem nepřemožitelný jen si představte mé HP zbroj obranu, útok a poškození... Nezajímájí mne sety, zajímají mne předměty, které mají 3 sloty na zakování předmětů, do zlatého amulet, do stříbrného prsten a do bronzového kovářské umění... Takový je můj build a je zatím ten nejlepší co jsem kdy stvořil, jen to občas vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, když jsou k dispozici ringy a amulety s o 1 větším bonusem do all skill než ty dřívější :D to s epak překovává úplně všechno a dá to zabrat... hlavně je nakoupit, jakože když sou potřeba tak je těžké ty s velkým bonusem sehnat..

Navíc si teď stabilně držím přežívací bonus 80,2 % a nechystám se zemřít :D

Děkuji každému, kdo měl odvahu a trpělivost číst až do konce :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 1:51:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Naprosto súhlasím a na rovnakom princípe a dovednostech je založená aj moja serafa (okrem mečov a odolnosti podle mne dáva málo odolnosti voči určitému druhu poškodeniu napríklad oheň alebo jed inač všetko rovnaké).

Dal by som si skor namiesto tej odolnosti skor bojove reflexy väčšia šanca na uhyb útoku aj proti kritickému úderu a stým by si bol nesmrteľný (ale nesmrteľný si asi jak tak ako vydím).

Ale to překovávaní by som si nechával až keď nájdem prsten ktorý bude dávať o 2 alebo 3 all skill viac ako ten čo mám, lebo meniť každý jeden lvl výbavu a prekovávať to hmmmm musíš byť poriadny hľadač.

A nakoniec k tomu chrámovému strážci ako to myslíš? totálně nevyváženým spelům???? To ich má až moc silné (prepáč za neznalosť ja som zaňho ešte nehral)

Jinak 600 run :shock: to si odkiaľ a hlavne koľko zbieral?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 2:23:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
prsteny nejsou lepsi kazdym lvlem ale asi tka po 10 levlech takze se to da,,,,

pokud jde o runy tak jsem si pekne prehazel z ostatnich postav :_D a vsehcno do buffu...

no a uprimne chramovy strazce sem hral len na gold s postavou lvl 50 a daval sem celkem dost...

ale potkals em typka lvl 110 na niobe a v pohdoe rozrasil ejdnim spelem totalne setko poposel nekolik metru a zas :D takze sem nechapal, to me dovedlo k tomu ze bude dost nevyvazeny...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 8:04:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Po 10 lvl? :o zvláštne ja som si myslel (teda aspoň na singlu čo som hrával) sa mi lvl vecí ktoré padili z nepriateľov menili za každý nový lvl (aly ty myslíš asi predavača že uňho sa to mení až po 10 lvl či ako)

A otázečka čo su to BONESLICERY? nejaké jednoručné meče alebo čo?

A ešte by ma zaujímala vec ohľadne tých run dalo by sa hre vlastne s jednou postavou na close netu vobec nájsť 600run ak áno tak aj viac napríklad cez 1000,2000? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 16:35:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
určitě po dlouhé době ano ale já to mám i z jiných postav....

pokud jde o ten lvl tak to sme nemyslel, nepochopil jsi... All skill ring u obchodníka seženu +8 udělám 10-15 lvlů a má k dispozici all skill ringy +9 potom vše předělávám...

A ty tady ty meče.. http://www.sacredwiki.org/index.php5/Sa ... Boneslicer

Když máš meče na úrovni třeba 250 tak tne bonus je trochu overpower... už ted mam šanci na ignorování zbroje 2x 24 % čili 48% při každém úderu docela to navyšuje poškození když trafíš aj critical a ty mám hodně často... navíc ta šance na polovičnu dobu regeneracie...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 17:11:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
:shock: Krása tak teraz sa ti nečudujem že ti to ide ta ľahko.
Po koľkých ranách asi zabiješ nepriateľov dajme tomu taká uskočnice v džungli?

Lebo nezačne ťa to nudiť mať char ktorý všetko dáva 2,3 ranami?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 17:50:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
no kamarad platina je free sampioni su silnejsi ( v tom smysle ze vic vydrzi ) ale je horsi tam vydrzej vic... na platine normal uskocnice asi 3 rany, bidnymi udery 2 rany...

na niobu asi 2x tolik :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 23:32:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Hmmmm to pekne (som si myslel že komplet všetko dáš na 2 rany) hoď zbrane s plameným vylepšením. Ešte na akom lvl teraz si?

Poprípade videl som serafku ktorá mala dovednosť pusobene poškození (alebo ako sa to volá to čo vám zväčšuje šancu na sekundárny efekt) hodila meče ktoré mali 10, 19% šancu na Jed + zakovala do toho jedovatý zub a už se to krájelo :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Vaše Naj postavy, Všeobecne o postavách, a rozhovory o n
PříspěvekNapsal: čtv 17. úno 2011 23:35:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
ta dovednost je clekom uselles... ted jsem lvl 109 moc to ted nehraju :D ale akoze davam rychlo...

Já som to hovoril jako normalni utok, jenze na tom ta postava neni zalozena... jak rikam prakticky permanentne davam bidne udery, a temi davam uskocnici na ranu :D protoze neustale padaji kritikaly a double hity a ignorace armoru... na niobe vydrzi 2 -3 rany ale to uz je jina hra... netyka sa sampionu ty jsou vzdy o dost odolnejsi...


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz