Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 14:34:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 22:28:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 19:17:27
Příspěvky: 44
ako je to vlastne s datacom? aky je najnovsi patch a najnovsi crack? + da sa cracknut community patch?


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: pon 16. led 2012 22:41:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Posledný patch je 2.65.2. Crack je iba o verziu patchu nižšie čiže na ten na ktorom som ja 2.65.1

Community patch ide cracknuť vlastne to ani netreba (najprv crackneš verziu hry 2.65.1 bez community patchu) a potom na to hodíš community patch a hráš

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: pon 23. led 2012 6:07:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Inač ešte by som sa chcel opýtať, ako sa dá v MP uložiť postup v campani (aby sa vždy keď opustím server hlavné questy nereštartovali od začiatku)
Ten postup chcem mať uložený v campani na MP nie na Singleplayeru.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 19:50:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Další screen s tungle Multiplayer řežby (a jeśte mi říkejte že se sacred 2 nehrá)
Takže kdo chcete zahrát napište http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... 84907.jpg/

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: pát 01. čer 2012 16:41:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
tak mě napadlo. že až vydáme (pokud vydáme) Cz tak bychom to mohli oslavit menší pařbou přes Tunngle? jě někdo pro? když sou ty prázky :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: čtv 07. čer 2012 10:21:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Ja určite, do "služby" se hlásím jako první.
Další pujde určite kumori a myslí že jedného by jsem mněl ješte najít.
Zahrál bych klidne teď, jenomže jsem v zahraničí kde na noťasu z roku 2003 sacred moc nerozjedu.

Editík: Zdravím vás, napadnul mně takovej jeden (možna praštenej) nápad, co takhle udělat skupinu na MP (sacred 2 ice and blood plus community patch 2.65.1) a jeden nebo dva (s rychlým připojením a net) by to nahrávali a nahraté videá by pak hodily na youtube.
Byl by to takovej ČeskoSlovenskej lets play.

Zatím vím že by šli alespoň na pár her: KoToR, Kumori,Ja, a Zdentes (tedy pokud hráš S2) nevím z tvého příspěvku do diskuze jsem vyčítal jenom to že bys chtěl opět zahrát (dofám že S2).

Pro začátek by jsme mohli projít celou kampaň až do niobu (ve 4 a více) by to mnělo jít přece jenom rychleji, a pak pokud by nás to přestalo bavit mám zopár modíku které by to "krapánek" **01 ztěžily.
A klidne by jsme mohli jít i PvP což ovšem do začátku nedoporučuji, neboť příjdeme o surival bonus který nám zvětšuje šanci na nalezelí speciálních předmnětu, a zvyšuje lvl nepřátel.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: čtv 07. čer 2012 12:08:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
S tím by se už dalo něco dělat. ale problema je že já mám S2- 2.65.2


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: čtv 14. čer 2012 12:20:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 12. úno 2012 7:41:45
Příspěvky: 12
waaa to by bylo boží xD diablo III u mne už zavání stereotypem <.< sacred 2 bych po dlouhe dobe oprášil xD jo a teším se na češtinu nehehe xD

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: ned 22. črc 2012 23:55:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. črc 2012 0:18:05
Příspěvky: 11
se mmilovníkem RPG ale abych pravdu řekl D3 sem hral JEN 20min , po přečtení recenzí a samotnyho infa od Blizzu my to přišlo jako nejaka webová hra stavěna na donate/placený blbosti ... abych kupoval itemy pres nakou aukci za pravý prachy ? aby byl drop tak mrzacký ze bys musel hrat 200let abysis nasbiral nakej poradnej legendary set ? :D mě to příde jen jako tah jak z dobrého jména DIABLO udělat frašku na zarabaní penez , ... a hratelnost ? po takovy době vývoje sem čekal 2xvic postav než ve D2 a 2x lepší příběh a celkové provedení světa , ukolů , dovedností ... blizzard už jen na WOWko to je jediný co že odnich už dá , a čekám na nejaky info ohledně W4 ale to už sem neptaří mezi rpg. :ugeek:

mimochodem místo diabla 3 sem radší dohrál znovu diablo 1čku , :D čim staší tim lepší , na to jaky byly drive možnosti to je nice hra :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer a vše kolem neho
PříspěvekNapsal: pát 10. dub 2015 14:54:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 12. úno 2012 7:41:45
Příspěvky: 12
Multiplayer je v momentální situaci nerealný. Nemám na čem hrát. navyše s internetem to není taky moc výhra. No na Sacred 1/2 jsem nezanevřel i v době když nebyl net jsem hrál sakreda dost aktivné za všechny rasy. No k věci: Až se situace zlepší počítám zhruba do konce tohto roku (2015) by se to mohlo nejak dořešit. Ohledne kompatibility, jsem zjistil že na funkční multiplayer potřebuje mít každý kompletne stejnou verzi hry. S2 + I&B + same version + čeština (já osobne češtinu nepotřebuji a i kdyby jo (co jsem samozŕejmě skoušel) nechtélo se mi dny hrát s tou češtinou. Možná se to už vyřešilo no na to jsem přišel až dnes. Až to bude jisté se pak dohodneme na hraní. Rad bych védel jaká je momentálni situace hraní. Kolik lidí by hrálo a jak jsou na tom s instalací.

P.S. Zdravím tím Psychopata a děkuji za jeho rady pri našem společném hraní.
P.S. II Dá se hrát S2 v multiplayeru i když tam nikdo kromě vás nehraje. (jen třeba to zaheslovat aby vám tam nikdo nelezl) Takhle jsem hrál minulý rok.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz