Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je pát 19. dub 2024 11:59:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pavouk
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 18:25:22 
Offline
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 18:18:39
Příspěvky: 12
Ahoj. Již hraju celkem dlouhou dobu, ale teprve te´d mě nějak napadlo si vzít Smutečního pavouka. Založil jsem si pro to novou postavu a to Inkvizitora. Tak nějak se mi enchtělo čekat až tam dojdu, tak jsem si zrychlil hru a v době, kdy mám zabít bosáka u ěmsta na jihu, jsem utíkal a utíkal až doběhl do města kde Q začíná. Došel přes holčičku až k pánovy, ten mi řekl at najdu mapu. Tu jsem našel, odevzdal a teď mam najít loď. Ale ta co má být v tom ěmstě tam není. Dokonce tam není anni at cesta na zemi, co k ní vede podle různých návodů... třeba tady: http://www.sacredwiki.org/index.php5/Sa ... que_Mounts prostě ta cesta tam není, ani molo, ani loď. je sice pravda že mám úplně prehistorickou verzi hry. Nějakou 2.12 prostě úplně první. Ale nechce se mi updatovat. Mam hdně pomalý internet a tak. Není možné že ve starých verzích je odjezd z jiného města? Doufám že toto forku se stránkami je trochu aktivní :-) a díky za odpovědi. Doufám že alespoň k věci a konstruktivní...

EDIT: Tak se omlouvám nakonec jsem to našel. Samozřejmě že v uplně jiném městě. Více na západě. Někde v zemi obrů atd. Samozřejmě ža tam nemám an svém lvlu co dělat. Ale co bych pro pavoučka neudělal. (Běhám na koni mezi 21 lvl monstry na 15 lvlu :D)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 19:31:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Tak to máš v pohodě nevím proč by nedal o lvl víc :) stačí trochu imrpvizovat a dávat si bacha... já třeba skočil na niob asi na lvlu 98 kde sou monstra od 130 lvl ( koboldi )
samozřejmě že sem šel jinam a uhrál jsem to... teď mám lvl 124..

PS: Jaké město obrů ? :D pokud vím tak města mají jen skřeti lidi elfové ještěři dryady atd... město obrů jsem nenašel xD


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 22:04:44 
Offline
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 18:18:39
Příspěvky: 12
Ale ale.... Ne město, ale běhaj tam obři. Nic moc. Noo copak ja rad zajdu nekam kde je to vetsi. Ale ja jsem drive hodne hral za high elfku. A nejak jsem hned na zacatek sel do pouste. A tam dostaval proste tech 1-2K expu za moba. Ale pak jsem pokračovat podle linie. a Najednou 2 expy. A to je nic moc. Tak ted Zkousim nepredbihat a uvidim.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: pon 13. čer 2011 0:15:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Ty bys hlavně neměl hrát na tak starym patchi, zasnažil bych se kopl bych tam spon 2.34 tam je tsim vanocni ostrov


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: pon 13. čer 2011 0:40:30 
Offline
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 18:18:39
Příspěvky: 12
Dokud bude PC na kterym to rozjedu na líp než na nejnižší detaily, tak o tom zapřemýšlím :D Do té doby budu trénovat na horším :D Jo náhodou nevíte kam se ukládají savy? Já t hledal, a neúspěšně. Buď jsem uplně slepej, což je možnost. A nebo... abych si to pěkně mohl zazalohovat... :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: pon 13. čer 2011 10:52:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Dokumenty : Ascaron Entertainment : Sacred 2


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Pavouk
PříspěvekNapsal: pon 13. čer 2011 11:13:34 
Offline
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 18:18:39
Příspěvky: 12
A kurňa dokumenty mě nenapadly. To je jediný kde jsem nebyl :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz